Profil firmy

Ekometal Šrot - nákup a prodej veškerého kovového odpadu včetně barevných kovů

Vítejte na webové prezentaci firmy Ekometal Šrot s.r.o.

Historie:

Firma byla založena v roce 1992 za účelem výkupu, sběru, třídění a prodeje železných odpadů a barevných kovů. Od té doby jsme získali mnoho zkušeností v tomto oboru, zlepšili skladovací prostory a v neposlední řadě i kvalitu poskytovaných služeb našim zákazníkům.

Vykupované suroviny:

železo, litina, měď, bronz, mosaz, hliník, zinek, olovo, olověné akumulátory /baterie/, nerez, nikl, motory, elektromotory, mangan, špony ze všech materiálů, kabely, chladiče, rafinaci /směs kovů/, hliníková lana a veškeré ostatní slitiny kovů. Provádíme demontáže technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka (po telefonické dohodě jednatelem). Disponujeme areálem s velkými skladovacími prostory, moderní výkonnou technikou na zpracování železného odpadu, a také veškerým vybavením pro sběr a svoz z různých míst, dle přání klientů. Samozřejmostí naší firmy je zájem o ochranu životního prostředí, kterému podléhají všechny procesy zpracování odpadu. V budoucnu bychom rádi rozšířili paletu poskytovaných služeb ruku v ruce se zvýšením kvality poskytovaných služeb ke spokojenosti všech našich současných i budoucích zákazníků.

Nově zajišťujeme:

Ekologickou likvidaci autovraků osobních, dodávkových, nákladních, speciálních i jiných dopravních prostředků. Ke každému autovraku vystavujeme potvrzení o ekologické likvidaci autovraku. Dále zajištujeme odtahy aut na recyklaci zdarma. Věříme, že se Vám naše prezentace líbí a napomůže k vytvoření dobrých vztahů mezi námi a Vámi, našimi zákazníky

S pozdravem Roman Pevný, jednatel