Profil firmy

Ekometal Šrot - nákup a prodej veškerého kovového odpadu včetně barevných kovů

Historie

Firma byla založena v roce 1992 za účelem výkupu, sběru, třídění a prodeje železných odpadů a barevných kovů. Od té doby jsme získali mnoho zkušeností v tomto oboru, zlepšili skladovací prostory a v neposlední řadě i kvalitu poskytovaných služeb našim zákazníkům.

Vykupované suroviny

Železo, litina, měď, bronz, mosaz, hliník, zinek, olovo, olověné akumulátory /baterie/, nerez, nikl, motory, elektromotory, mangan, špony ze všech materiálů, kabely, chladiče, rafinaci /směs kovů/, hliníková lana a veškeré ostatní slitiny kovů. Provádíme demontáže technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka (po telefonické dohodě jednatelem). Disponujeme areálem s velkými skladovacími prostory, moderní výkonnou technikou na zpracování železného odpadu, a také veškerým vybavením pro sběr a svoz z různých míst, dle přání klientů. Samozřejmostí naší firmy je zájem o ochranu životního prostředí, kterému podléhají všechny procesy zpracování odpadu. V budoucnu bychom rádi rozšířili paletu poskytovaných služeb ruku v ruce se zvýšením kvality poskytovaných služeb ke spokojenosti všech našich současných i budoucích zákazníků.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)